Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

3. 4. 2008

 

Devatenáctiletá Češka vypila půllitr piva za tři vteřiny 

No prostě mi to nedalo a hodil jsem sem článek  o tom jak  správně pije pivo.

Speciálně pro Trojíka a spol.

S úsměvem ve tváři se ještě ne dvacetiletá Olga Čunátová pustila do vytvoření nového rekordu v rychlostním pití půllitru piva na čas a nečekaný výsledek na sebe nechal čekat. Studentka, která žije ve Skrýchově na Táborsku, dosáhla v Pelhřimově času 3,085 vteřiny.

TÁBOR 

Mladá dívka tak výrazně překonala téměř dva roky starý rekord 4,95 vteřiny, který držela Iva Čadílková.

Čtvrteční odpolední rekord zaznamenaný komisaři pelhřimovské agentury Dobrý den skončí v tuzemské databance rekordů a nejspíš bude usilovat také o zápis mezi světovými rekordy, neboť není známo, že by někdy žena vypila půl litru piva rychleji.

Ačkoliv je to úsměvné, Olga Čunátová momentálně drží rekord ve vypití půllitru piva i napříč pohlavími. Nejrychleji vypité pivo v mužském podání zabralo rekordmanovi 3,58 vteřiny. Ten samý čas ovšem drží Marian Staffa, v tomto čase ale nevypil půl litru piva, nýbrž tuplák.

"Evidovali jsme dokonce ještě rychlejší čas na tuplák, Slovák Juraj Čižmár ho vypil za 2,72 vteřiny. Bohužel už není mezi živými. Ale mezi Čechy je rekord stále 3,58 vteřiny. Snad nový ženský rekord na půllitr motivuje některé muže, aby ho co nejrychleji překonali," přál si v rozhovoru s Novinkami Luboš Rafaj z agantury Dobrý den.

   Trojíku tak nevím kam se hrabeš

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek