Jdi na obsah Jdi na menu
 


Benetice(116)

20. 9. 2009


Po dlouhé odluce jsme zpět.Po starostech se soutěží jsme vyjely na oddychové dopoledne a nakonec  i odpoledne do ne vzdálených Benetic na Třebíčsko. Neděle 20.9 2009 krásné počasí.Sjelo se 23 mužů a 6 žen o těch ženách ještě uslyšíme .Šli jsme na start ke konci asi 20 časem to doplním ti čísla mi  vypadli z hlavy .Útok   na pohodu počkal sem s plynem  a pustil jsem to do roztáhlých  výsledný čas 17.82 nám zajistil první místo a postup do finále.Za námi jestli se nepletu skončila Litava  18…… a něco  moc mi toho  v hlavě nezbylo :-))))

Po té hned bylo finále 4. pořadové číslo  tady už jsem  nečekal a napálil vodu  z první a bylo 16.8  Za námi Benetice 17.05   a  Litava 17.51..Děkuji klukům  z Benetic  za pjeknou soutěž a za dost  bohaté  ceny.

 

Pak  nastoupila četa přendali terče na 2B a ženy mohli vyrazit do boje. 6. na star se postavilo zbrusu novéééé družstvo  žen Z „URBANOVA´´ první družstvo žen které oficiálně běželo na soutěži  což tedy znamená po 110 letech první ženy.Holkám se to skoro povedlo vypadalo to fakt famózně ten čas sice nebyl na první místo ale 5. je taky hezká na první ukázku.Tady je pár fotek časem to tady vylepším .


Obrazek

Obrazek

a holky se nám  hemží  na  základně

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jedna slečna  z Urbanova    jen nevím kam jí  strčit :-))))

Obrazek

 časem  dodám výsledky vydea a  foto

tady je odkaz na video holek

video kluků základ

video kluků finále