Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brtnice a Nevcehle

9. 6. 2009

Brtnice

Druhý ročník Jihlavské OPEN ligy byl zahájen 6.6. 2009 v Brtnici. Z taktických důvodů jsme šli na start jako první. S časem 17,88 (17,44P) jsme obsadili konečné třetí místo. Zvítězili Dolní Němčice (17,24) a na druhém místě Lavičky (17,59). Ve finále Zažka trochu usnul v kádi a bylo z toho N.

Výsledky

Foto

Video

 

  

 

Nevcehle 

Hned v neděli bylo naplánováno druhé kolo Jihlavské OPEN ligy v Nevcehli. Ale ještě ráno okrsek, který jsme po loňském roce chtěli napravit.
Štafetu, ve složení Kozel - okno, Zdenda - bariéra, David - hadice a Zažka - minimax, jsme zvládli bezchybně a umístili se na druhém místě. Ve starém útoku jsme skončili na třetím místě. Před závěrečnou disciplínou - útokem se speciálem, který se počítal z odpolední soutěže OPEN ligy, byly karty rozdány jasně. Nevcehle jisté první místo a o druhé místo boj mezi námi a Sedlejovem.
Nakonec jsme tento minisouboj vyhráli, celkově jsme se tedy umístili na cenném druhém místě a dosáhli tak největšího úspěchu na okrsku za poslední dobu.

Do tabulky OPEN ligy nám přibylo dalších 15 bodů za třetí místo, které jsme si rozdělili se Sedlaticema po stejných časech na obou terčích 17,35 (17,24L). Vyhráli Nevcehláci a druhé skončily Lavičky.

Výsledky

Foto

Video okrsek

Video