Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brtnice a Horky

14. 6. 2010

Brtnice

V sobotu 12.6. 2010 se konalo třetí kolo Jihlavské OPEN ligy v Brtnici. Dorazilo 26 mužských a 11 ženských družstev. Vyhrála Olešná, druhý Předín, my jsme skončili na třetím místě s časem 18,04s a odvezli jsme 15 bodů. Ženskou kategorii ovládly holky z Nevcehle. Naše holky si sedmým místem zajistili první bod do ligy. Finále na 2B jsme s časem 14,97 zvítězili a odvezli jsme si bez mála dvaceti kilové živé sele s kílou větší než celé sele.

Foto

Výsledky

Horky

V neděli 13.6. 2010 se konalo další kolo OPEN ligy, tentokráte v Horkách. Přijelo 31 mužských a 10 ženských družstev. Náš čas 19,84 nám stačil na desáté místo. Měli jsme to dobře rozběhlé, ale kluci vepředu si nedokázali srovnat hadice, jak by bylo bývalo zdrávo a pak se nepodařilo sestřiknout podle představ. Vyhráli Sedlatice se Zdendou a už si vytvořili celkem pěkný náskok. (celkové pořadí

Foto

Výsledky