Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta do Plzně

16. 10. 2007

       Vyhlášení extraligy

 

       V sobotu ráno jsme vyjeli  s Nevcehlákama do Plzně  na vyhlášení extraligy 2007. Cesta byla  zase  náročná, ale vzali jsme s sebou  nějaký to pívo  (čtyři basy Kozla) a hned byla cesta příjemnou dovolenou.Jinak cesta trvala  3 a půl hodiny.

                        

                         

                               Zdenda si hrál  na Budulínka

Obrazek

          

                 A  Juřič zase jako profesionální uklízečku      

                         Obrazek 

 

 

 

    Cestou jsme se   zúčastnili závodů ve Chlumčanech,    a nelitovali jsme.

Obrazek

 Skončili jsme na 2. místě, soutěžilo se ze dvou základen na jedny terče a na dvě béčka. Myslím, že jsme měli na víc, ale co se dá dělat, čas 15:40  a (15:52).

Obrazek

A našim kamarádi z Nevcehle taky nebyli moc nadšený z útoku,  Milka trochu prostříkal  a  čas se zastavil 15:7?   Ve druhým útoku Myšák vystřídat zraněného Juriče,  tam    zase naopak prostříkal  Myšák na 18:?? (Milka měl možná tu čtrnácku.)  Ale první čas naštěstí stačil na 5. místo. No a hned po  útoku jsme museli vyjet do divadla na vyhlášení. Škoda, že jsme tam nebyli až do konce, protože na prvním místě skončil Květinov,  krásným časem 15:30 a vyhrál  dlažbu v hodnotě 10 000 korun a 1,5t písku

  

Obrazek

                    

         Divadlo

Obrazek

                         

                      

Obrazek

         Po přijetí do divadla začalo vyhlášení, ale stalo se to co  znás nikdo nečekal, vyhlašovalo se jenom první tři místa  extraligy  v požárním útoku  v  mužích a ženách. No a  pro nás nic nezbylo, snad tu slíbenou odměnu dostaneme v sobotu v Brně na zasedání extraligy.

            

                         Tak jseme  to s  Karlosem zapili.

 

Obrazek

No a jak se patří, menší  oslava byla povinností.A proto jsme   zašli  do krásný hospůdky PAB.

,                          

Obrazek

Náš menší plot (stůl č. 5)

Obrazek

Zrovna, kdy jsme měli rozpito, museli jsme jet dom:(  

A proto  Jiří  do vnitř nepustil ani nohu.

Obrazek

No  co mohli chlapci dělat,  když to na ně zrovna přišlo.

Museli si to udělat venku.

Obrazek

Ale v  autobuse se  pokračovalo dál.

Obrazek

                    No  Vláda se má  ještě co učit, (co kam patří)

Obrazek

No to byl zase víkend.

Fotky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

K fotce

(Anonim, 17. 10. 2007 17:37)

Hlavně do tý správný díry.