Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lupič řádil v Urbanově

17. 4. 2008

 

                                      

 

 

                                  Lupič řádil v Urbanově

         

 

 

         Obec Urbanov vyhlásila, celostátní pátrání  po neznámém pachateli, který údajně se v pondělí  14. dubna  vloupal  do místního  srubu   a varuje, že jde o nebezpečného pachatele, který by mohl mít  s  sebou komplice.

        Nic bližšího neřekl ani  šéf policie Standa Huml. „V tuto chvíli k tomu nebudeme nic sdělovat, mohlo by to ohrozit probíhající vyšetřování,“ konstatoval Huml.  

       Pachatel ve srubu  nic závažného  neodcizil, ale rozbil nám okno,  vychlastal všechno pivo v ledničce a prošacoval celý kredenc, bohužel nic k jídlu tam nenašel.  Po srubu přišli na řadu chatky, tam  si taky moc nepolepšil, vypůjčil si deku a obul se do  nového ( ty   starý nám asi zanechal na památku). Po lupiči zbyli jenom zasraný boty a bordel. Jenom paní Chalupová (která je už v důchodovém věku) zahlédla podezdřelou osobu, která běžela do Nevcehle a na zádek měla nápis SDH Plumlov.  nebo  SDH Nevcehle.    

       Po samotném lupiči   stále pátrá speciální tým policejního prezidia, přezdívaný lovci lebek. Krádež, která zřejmě nemá v historii Urbanova obdoby, se už nesmí opakovat, a proto jsme se rozhodli pro nainstalování kamerového  systému v okolí a našeho srubu.

     Kdo by měl jakékoliv informace, at je ihned  sdělí do naší diskuze.

                                           

 

                                        (po okně zbyly jenom střepy)

Obrazek

 

 

                                   ( potom jsme okno provizorně zazdili)

Obrazek

 

 

 

Obrazek