Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis soutěží pro rok 2008

12. 4. 2008

 

Obrazek

            

            

                                    ROZPIS SOUTĚŽÍ

 

 

  • KVĚTEN                                            
  • so    03.05.      Velké Meziříčí  (ZR)           Žďárská liga         22.18 (11)       
  •                                        
  • ne    11.05.      Litava  (BO)                       Žďárská liga         18.27 (6)         
  •                                                  
  • so    17.05.      Brno (BVV)  (BM)              Den hasičů v Brně 2008               
  • so    17.05.      Žďár  (JH)                           Táborská liga       18.39 (2)        
  • so    17.05.      Kaly  (ZR)                            Žďárská liga                 
  •                                                                       
  • ne    25.05.      Trnava  (TR)                        Třebíčská liga        N        
  • ne    25.05.      Netín  (ZR)                           Žďárská liga                 
  •                                                  
  • so    31.05.      Letohrad Kunčice  (UO)     Extraliga ČR      17.51 (1)        
  • so    31.05.      Přívrat  (UO)              Útok proti kopci (noční)  22.12 (3)        

 

  • ČERVEN                                            
  • so    07.06.      Brtnice  (JI)                 Jihlavská OPEN liga                
  • so    07.06.      Květinov  (HB)            Havlíčkobrodská liga    17.07 (1)        
  • ne    08.06.      Nevcehle  (JI)          Jihlavská OPEN liga   18.06 (3)        
  • ne    08.06.      Maršovice  (ZR)          Žďárská liga                 
  •                                                  
  • so    14.06.      Úherce  (PS)                Extraliga ČR            17.27 (2)        
  • so    14.06.      Heřmaneč  (JH)           Pohárovka                   
  • ne    15.06.      Bašnice  (JC)              Extraliga ČR             19.54 (18)      
  • ne    15.06.      Horky  (TR)                Jihlavská OPEN liga                
  • ne    15.06.      Kožichovice  (TR)       Třebíčská liga               
  •                                                  
  • so    21.06.      Čechtín  (TR)              Třebíčská liga                17.11 (3)        
  • ne    22.06.      Jakubov  (TR)             Jihlavská OPEN liga                
  • ne    22.06.      Olší  (ZR)                    Žďárská liga                 
  •                                                  
  • so    28.06.      Opatovice  (PR)         Extraliga ČR              19.83 (19)      
  • so    28.06.      Kojetín  (HB)              Havlíčkobrodská liga               
  • ne    29.06.      Radíkov  (PR)            Extraliga ČR              17.60 (2)        
  • ne    29.06.      Kněžice  (TR)       Jihlavská OPEN liga       18.06 (1)        

 

  • ČERVENEC                                       
  • so    05.07.      Dvorce  (TA)                           Táborská liga     19.75 (3)        
  • so    05.07.      Chlum  (TR)                             Třebíčská liga               
  • so    05.07.      Ždírec nad Doubravou  (HB)    Havlíčkobrodská liga               
  • ne    06.07.      Petrovice  (TR)                        Třebíčská liga               
  • ne    06.07.      Lavičky  (ZR)                           Žďárská liga        N        
  •                                                  
  • so    12.07.      Lhotky  (ZR)                        Extraliga ČR                
  • ne    13.07.      Petrovice  (TR)                    Extraliga ČR     17.49 (7)        
  •                                                  
  • so    19.07.      Květinov  (HB)                     Extraliga ČR    18.50 (19)      
  • ne    20.07.      Sedlejov  (JI)                        Extraliga ČR                
  • ne    20.07.      Svatoslav  (TR)                        Třebíčská liga               
  •                                                  
  • so    26.07.      Předín  (TR)                             Třebíčská liga               
  • so    26.07.      Věž  (HB)                                 Havlíčkobrodská liga               
  • so    26.07.      Kuřimské Jestřabí  (HB)            Žďárská liga                 
  • ne    27.07.      Markvartice  (JI)               Jihlavská OPEN liga                
  • ne    27.07.      Kejžlice  (PE)                           Havlíčkobrodská liga               

 

  • SRPEN                                               
  • so    02.08.      Pustkovec  (OV)                 Extraliga ČR    17.14 (4)        
  • so    02.08.      Markvarec  (JH)                    JCHL               
  • ne    03.08.      Neplachovice  (OP)             Extraliga ČR    17.64 (6)        
  • ne    03.08.      Sedlejov  (JI)           Jihlavská OPEN liga    19.99 (10)      
  •                                                  
  • so    09.08.      Pravčice  (KM)                    Extraliga ČR  18.04 (13)      
  • so    09.08.      Kámen  (HB)                         Havlíčkobrodská liga               
  • ne    10.08.      Babice  (VS)                         Extraliga ČR  24.26 (29)      
  •                                                  
  • ne    17.08.      Hvězdoňovice  (TR)                Třebíčská liga               
  • ne    17.08.      Katov  (ZR)                             Žďárská liga                 
  •                                                  
  • so    23.08.      Dolní Němčice  (JH)          Jihlavská OPEN liga                
  • so    23.08.      Radňov  (HB)                           Havlíčkobrodská liga               
  • ne    24.08.      Sedlatice  (JI)                           Havlíčkobrodská liga               
  • ne    24.08.      Kouty  (TR)                             Třebíčská liga               
  • ne    24.08.      Lhotky  (ZR)                            Žďárská liga                 
  •                                                  
  • so    30.08.      Plumlov  (PV)                           Extraliga ČR                
  • so    30.08.      Kunemil  (HB)                          Havlíčkobrodská liga               
  • so    30.08.      Žirovnice  (PE)                         Noční soutěž                
  • ne    31.08.      Pavlov  (JI)                         Jihlavská OPEN liga                
  • ne    31.08.      Sokolí  (TR)                             Třebíčská liga    17.85 (3)        
  • ne    31.08.      Nová Ves u Světlé  (HB)         Havlíčkobrodská liga               

 

  • ZÁŘÍ                                       
  • so    06.09.      Telč  (JI)                                 Noční soutěž            N        
  • so    06.09.      Krokočín  (TR)                       Žďárská liga                 
  • ne    07.09.      Přibyslavice  (TR)                   Třebíčská liga     17.57 (2)        
  •                                                  
  • so    13.09.      Urbanov  (JI)            Jihlavská OPEN liga    18.61 (5)        
  • so    13.09.      Česká Bělá  (HB)            Havlíčkobrodská liga  17.62 (3)        
  • so    13.09.      Heroltice  (ZR)                       Žďárská liga                 
  •                                                  
  • ne    21.09.      Lipník  (TR)                             Třebíčská liga    17.92 (5)        
  •                                                  
  • ne    28.09.      Stanoviště  (BO)                        Žďárská liga                 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář