Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stavba novýho srubu

12. 4. 2008

                                                

 

 

                                         Obrazek

                                     Náš milovaný srub

 

     Už je to tak, musíme se rozloučit s naším starým srubem a  konečně postavit luxusnější a prostornější srub.  Dalo by se říct, že to bude i naše nová hasičárna (na pořádný pařby a kalby), protože ta stará je v dezolátním stavu.   Na schůzi padlo mnoho nápadů, jak bude vypadat náš nový srub a hodně jsme se i pohádali, ale nakonec jsme se dohodli. (Soukromá firma to všechno zařídí) Náš vysněný srub by měl být hotový  do roku 2009, konečné vybavení srubu si už doděláme samy. Jediná negativní zpráva je, že  se  letos kvůli stavbě nebude konat  okresek, protože se už začalo s rozděláváním srubu.  S Open ligou počítáme. (ta se promyslí na další schůzi.)

     

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 

 

V pondělí jsme se na to vrhli  sice v pěti lidech, ale něco jsme udělali,  v sobotu se nás sejde  víc. A další tejden to už snad  doděláme a po srubu zbydou jenom základy.

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

                                              

 

Poslední foto našeho srubu

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář