Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tučapy a Petrovice

6. 7. 2010

Tak máme po krásném prodlouženém víkendu.Opět se nám několikrát zadařilo,jak nám,tak i holkám.
Začalo to v sobotu večer na Táborské lize v Tučapech.Konkurence byla veliká v obou kategoriích.Nejdříve začínali ženy.Po nepovedeném utoku,chybou na rozdělovači,to skončilo výsl.časem 26 vteřin(18,81PP).Bohužel to stačilo na 10.místo.Po setmění nastoupili muži.Šli jsme hluboko ve start.pořadí.Po mírném zaváhání na vodě,jsme jěšte nakonec dali pěknou devatenáctku a skončili jsme na 4.místě.
Víkend pokračoval v Petrovicích na JOL,kde jsme nasadili kvalitní čas 17,08.Jediní kdo nás překonali byli domácí mladoši,jedinou šestnáctkou v soutěži a patřilo jim 20bodů.
Tím neděle nekončila,vyrazil jsem s holkama na noční soutěž do Mladonovic s cílem zvítězit.Bohužel pro nás bylo na soutěži lepší družstvo,které nás porazilo a to ženy Boršov časem 19,05. I tak nám časem 22,05 zůstalo krásnéé 2.místo.
Holkám to ale nedalo,takže v pondělí dopoledne jsme vyrazili na HB Ligu do Kamene,tady už to bylo bez diskuzí a holky převálcovali soupeřky o 2 vteřiny lepším časem 18,22 (17,51LP-nejlepší proudařka).
Cesta domů byla hodně divoká,takže radši ani fotky nebubu zveřejnovat.Slavili jsme až do rána.

SDH Urbanov má výborné hasiče a hasičky.

                                                                                                (článek psal čmelák)

Foto