Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend rekordů

19. 9. 2007

   Víkend  rekordů

   

     V pátek 7.9.2007  jsme se zúčastnili  noční soutěže  O pohár Barchanu města Jemnice. Podařilo se nám zaběhnout náš nový rekord na 4 litrový nástřikový terče.

Před závodem jsme si domluvili druhý místo na startu a řekli jsme si, že už to musí vyjít, celý měsíc se nám nevedlo a hlavně  na extralize.

Start sedl všem, voda byla taky rychlá a výstřiky v 18cti Zdenda (levý proud) 20:50, ale zato  Lukáš  (pravý proud) ten si dal záležet na terči, zase maloval a vykreslil máš nový rekord 36:22  no co dodat. Ještě, že nám dopouštěli kád,‘ jinak by jsem ani nedokončili.Skončili jsme na 9. místě. Jako desátý  šlo na start družstvo ze Sokolí, čas 24:46 jim zaručil 2. místo a 3 tisíce do kapsy, dále šli jako dvanáctý Krasonice čas 25:88,  ten to čas stačil na 3. místo. A jako třináctí nastoupili Sedlatice na start, čas 21:06   a pravý terč 19:99, krásný sestřiky  znamenali 1. místo a odměna 5 tisíc korun.

    Po útoku jsme šli  na pivo, protože  se na to nedalo dívat, jak si nás dávají mužstva s 12kou mašinou, a tak jsme skončili na místní diskotéce Orion.

Obrazek

  Posezení bylo pěkný, protože tam skoro nikdo nebyl, a tak jsme se rozhodli,že vyrazíme na diskotéku do Strmilova.

Tam už to bylo trochu živější.

Obrazek

Potom jsme se stavili na Tesku, (tam byla taky dobrá zábava). Škoda, že  už máme zákaz, se tam ještě někdy ukázat (minimálně na pár let).

   V 5:30 jsme dorazili do Úherců a   netrpělivě  jsme čekali  na nástup.FOTO

V kostele odbylo 11hodin a začal nástup a hned se začalo závodit, jako první na start šli Úherce  čas 20:29  košař (Kuba) nedal koš a voda taky nebyla ideální  a to znamenalo až 24. místo, dále šli kluci z  Bašnice čas 19:15 a 19. místo,jako dvanáctí na startu se předvedli Petrovice    Lukáš (Stíhač)   srazil 17:24 ale Vojta pravý proud  prostříkal na 18:68, 16.místo.Na start jako patnáctý přišel Plumlov s Myšákem na pravým proudu, který sestříkl 17:15 co znamenalo 1. místo, (Rohlíček na levým proudu 16:62) a celkový vítězství na extralize. Po nich šel Radíkov, který dal 17:31  pravý proud (16:64)  znamenalo 3. místo na závodech  a  celkové 2. místo na extralize.   Na start se připravil  Lestkov  (naši známý ze závodů) 17:59   6. místo v Úhercích a  konečné 5. místo na extralize.Dále se připravil Čechtín na startu, všechno jim vyšlo (Pepek) pravý proud  (17:14) sraženo, ale Luboš na levým proudu nesrazil terč, sice byl metr od čáry, ale terč se nerozsvítil, (nevím, jest-li byl terč v pořádku), ale hlaví rozhodčí  protest zamítl,a to znamenalo  Nedokončeno a bez bodů. Dále byla na řadě Nevcehle, které šlo o první místo v extralize, bohužel Jarda  nedal spoj na rozdělovači,  a tím nedotáhl rozdělovač a  vykrátil proudaře, pro který bylo skoro nemožný  srazit terč. Nedokončili a to je odsunulo až 3. místo  extraligy (i to je pěkný umístění).

No a pak jsme přišli my, řekli jsme si, že půjdeme na jistotu jak v Jemnici a výsledný čas 17:27. (video) Za to se stal zázrak na levým proudu (Lukáš)17:18  a to znamenalo 2. místo v Úhercích  a celkové 6. místo na extralize. (výsledky) Škoda  kluků z Čechtína, ještě na poslední závod jsme jim nechávali naději ze šestého místa, ale nenechali jsme nic náhodě.  Vzali jsme si   svoje cenný body a odsunuli jsme Čechtín na  7. místo.  Foto jak se k nám za to  chovali na v Úhercích.    

      Po divoký a ohnivý noci   jsme si řekli, že ještě musíme jed do Přibyslavic na soutěž. Ještě, že mě a Trojíka vzali Petráši, jinak nevím jak by jsme dojeli, (naši dezertéři odjeli v sobotu dom a nás tam nechali).

      V neděli odpoledne na soutěži  v základním kole jsme dali krásný čas 17:57(video)  bohužel stačil na 2. místo, na 1. místě skončil Čechtín časem 17:40. A  3. místo vybojovali Litovany 18:06.

Ve finále bylo vidět, že kluci z Čechtína budou chtít jít pod  17náct, ale Vojta půjčený proudař z Petrovic, špatně zapojil  spoj na základně a na konci nedal proudnici, (ještě, že s sebou vzal svojí sestru Báru, jinak by se snad nebylo na co koukat)  jinak pravý proud Pepek měl 17:46. 

Jako poslední jsme nastoupili  my a řekli jsme si, že se do toho pořádně obujem  a stálo to zato,výsledný čas 16:97  (video) náš nový rekord  letos, pravý proud Lukáš měl (16:80) a byl proto na nástupu  vyhlášen jako nejlepší proudař soutěže. (výsledky)

Obrazek

Na závěr  bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří nám fandili na extralize. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář