Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody v Květinově

12. 10. 2007

  

       V sobotu   29.9.2007   jsme se zúčastnili soutěžev Květinově.   Na 13. závodech v letošním ročníku havlíčkobrodské ligy  se zúčastňovalo 34 mužských družstev a  v ženské kategorii to bylo celkem 14 družstev.

   Letos jsme  si poprvé rozběhli HB ligu a  bylo vidět, že mnoho družstev začalo pravidelně dávat časy pod hranici 18-ti vteřin. Předposlední závod HB ligy se v pátek 28.9. v Český Bělí  se přesunul na sobotu do Květinova, protože po prudkém dešti zůstal celý areál pod vodou. A rada se proto rozhodla  tento závod zrušit a odložit 12. kolo na druhý den do Květinova společně se závěrečným 13. kolem letošního ročníku. Na pořadatele v Květinově čekalo celkem 66 útoků.

   

    V sobotu   29.9.2007     jsme se zúčastnili soutěže v Květinově Na 13. závodech v letošním ročníku havlíčkobrodské ligy  se zúčastňovalo 34 mužských družstev a  v ženské kategorii to bylo celkem 14 družstev.

  Začalo  se odloženým 12. kolem z Český Bělí. S pěkným útokem si poradil domácí  Květinov, který časem 17:52 jen nepatrně zaostal za týden starým rekordem. Nová Ves u Světlé, která měla stále šanci porazit v celkovém hodnocení Sedlatice, dosáhla na 2. místo za 17:60. Jako další jsme nastoupili my (prej: favorit soutěže)    17:62 a dosáhli jsme  3. místo soutěže.  Po odběhnutí všech družstev. Přišlo na řadu 13. závěrečný závod ligy.

 V tomto kole  nám už šlo o vítězství a postup do finále. V základním kole se nám útok povedl na výbornou a dosáhli jsme 1. místo časem 17:07 a tím to časem jsme zaběhli nový rekord havlíčkobrodský ligy a doufám, že tento rekord snad vydrží  nějaký ty léta. Dále, jako poslední útok dne,  přišlo očekávaný finále ve kterým nám hlavně šlo o putovní pohár, který jsme už 2krát za sebou vyhráli. (No pěkně jsme si to pos…. )   Ve  finále čtvrtý. No co dodat. (17:84)       Druhý místo si na domácí půdě nenechal ujít Květinov za 17:40s. A ve finále kluci srazili v čase 17:16  a pojistili si 1. místo. A třetí místo získaly Sedlatice s časem 17:66s. A tímto výkonem přesvědčili, že si zaslouží celkový vítězství v havlíčkobrodský lize.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář